Nabízíme různorodou práci v prostředí úspěšné, rostoucí společnosti se silným zahraničním kapitálem. U nás najdete uplatnění v moderní, stabilní firmě s více než 100 letou tradicí a jasnou vizí budoucnosti.

Manažer údržby

Co vás čeká

  • plánování, řízení a realizace oprav strojů a zařízení
  • správa budov, strojů, přípravků, zařízení
  • správa výrobní i nevýrobní údržby
  • dohled nad investičními záměry - jejich příprava, řízení a dohled nad realizací investičních technologických projektů
  • koordinace projektu Zelená firma – ekologická optimalizace provozu společnosti
  • řízení nákupu náhradních dílů
  • vedení týmu pracovníků údržby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru – strojírenského, elektro nebo stavebního zaměření
  • minimálně 3 roky praxe na technické pozici ve strojírenské společnosti
  • anglický jazyk komunikativně
  • znalost výrobních procesů
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • proaktivní a zodpovědný přístup
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • Atraktivní zaměstnanecké výhody
  • Kulturu stabilní rodinné firmy
  • Bezpečné a čisté prostředí i z pohledu COVID-19
  • Oběd nebo večeře za 23.- Kč, výběr z 5ti jídel
  • Moderní a uspořádané prostředí
  • Další benefity

Společnost
Bühler CZ s.r.o.
Adresa
Nádražní 696, Žamberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bühler CZ s.r.o., Jan Slabý
727 947 067