Co říká Zdravé stravování s.r.o. o pozici

Hledáte stabilní zaměstnání?

Jsme Zdravé stravování a ve výrobě zdravého jídla působíme již více jak 10 let. Zaměřujeme se také na doplňkový potravinářský program a další produkty. Díky naší práci rosteme a rozšiřujeme tým.

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI SPRÁVCE E-SHOPŮ

Náplň práce:

  • Definice a nastavení prodejních položek /založení, popisy, grafika/
  • Úrovňová cenotvorba
  • Kategorizace položek
  • Komunikace dodavatel/zákazník
  • Procesování objednávek /výroba, sklad, expedice/
  • Testování nových funkcionalit

Požadujeme:

  • Pokročilejší znalost práce na PC /základní úpravy fotografií pro publikování na e-shopy/
  • Práce v MS Office
  • Orientace v e-commerce
  • Znalost prostředí internetu – elektronické objednávky, platební brány atd..
  • Znalost ERP K2 výhodou
  • Logické myšlení
  • Samostatnost

Co nabízíme:

  • Stabilní zázemí v rámci české firmy
  • Možnost stravování v rámci firmy
  • Sleva na firemní výrobky

Nástup možný ihned.

Společnost
Zdravé stravování s.r.o.
Adresa
Jiřího z Poděbrad 978, Strážnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Office Manager, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Zdravé stravování s.r.o., Klára Šurýnová
775 967 887