Integrační dílna, to jsou akční ruce společensky prospěšné společnosti Kokoza. Asistent integrační dílny vede tým zahradníků a pomocných truhlářů, kteří pečují o zeleň, zakládají komunitní zahrady, vyrábějí vyvýšené záhony a kompostéry. Smyslem integrační dílny je kromě realizace pěstovacích a kompostovacích řešení pro jedlé a zelené město také vytváření pracovních příležitostí a destigmatizace lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Asistent se při své práci může opřít o šéfa integrační dílny a sociálního pracovníka a s nimi ovlivňovat směřování integrační dílny.

Koho hledáme

Hledáme člověka, který má blízko k půdě, kompostu i hnoji. Má zkušenosti se zahradničením a při péči o zeleň využívá raději přírodě blízké postupy. Hledáme technicky i manuálně zručného kolegu/kolegyni, který má alespoň základní zkušenost s prací se dřevem a má chuť pracovat se stroji, jako je hoblovka, pila nebo štěpkovač. Máme zájem o kolegyni nebo kolegu, kterého zajímá práce s lidmi se zkušeností s duševním onemocněním, vzdělání v této oblasti ale není nutné. Asistent integrační dílny práci zejména organizuje, přesně zadává a kontroluje kvalitu výstupu. Potřebuje být tedy organizačně a komunikačně zdatný a být schopný vést menší skupinu kolegů nebo brigádníků. Pokud jsi odolný a fyzicky zdatný člověk, baví tě práce na sluníčku a trocha deště tě rozhodně nerozhodí, jsi zkušený řidič (min. ŘP skupiny B), který se nebojí za auto zapojit vlek, pak jsi ta/ten, koho do našeho týmu hledáme. Čti dál!

Víš, co v životě chceš a podle toho také žiješ? Čti dál.

  • Jsi pečlivá/ý, zodpovědná/ý a umíš dotahovat věci?
  • Máš zdravé pracovní návyky?
  • Je pro tebe důležité hledat řešení místo problémů?
  • Jsi empatická/ý, trpělivá/ý, ale zároveň stojíš nohama na zemi?

Náplň práce a zodpovědnosti

  • Máš na starosti organizaci práce na místě zakázky nebo v dílně, zadáváš práci svým kolegům z integrační dílny s ohledem na jejich pracovní schopnosti.
  • Vozíš zaměstnance, nářadí a materiál na zakázky a zpět.
  • Pracuješ převážně v Praze, jednodenní výlety do vzdálenějších míst Čech jsou pro tebe osvěžením.
  • Komunikuješ se zákazníkem.
  • Zajišťuješ nákup základního spotřebního materiálu.
  • Nastavuješ a hlídáš kvalitu produktů dílny.
  • Máš pod palcem stav nářadí a strojů v dílně.
  • Společně s týmem integrační dílny se věnuješ vývoji nových produktů.
  • Spolupracuješ a konzultuješ s týmem vedení integrační dílny, máš možnost ovlivnit strategické směřování integrační dílny, podílíš se i na směřování celé organizace.
  • Zapojuješ se do dalších aktivit Kokoza o.p.s., a to dle tvých individuálních schopností a zkušeností.

Kdy a kde Tě budeme potřebovat?

V týmu tě s radostí přivítáme už od srpna 2021. Čím dříve s námi zaboříš ruce do hlíny, tím lépe.

Nabízíme

  • Pevnou pracovní dobu na alespoň 0,5 pracovního úvazku. Práci v konkrétní, předem dané dny, v pracovní době od 8 do 16 hod.
  • Vzdělávání v oblasti pěstování a kompostování ve městě, mrkni na naše workshopy.
  • Smysluplné uplatnění ve společensky prospěšném podniku.
  • Zázemí zavedené organizace.
  • Každoročně rozvojové workshopy a prostor pro další růst.
  • Férový plat a možnost spoluvytvářet strategické směřování naší organizace.

O nás

KOKOZA, o. p. s. se profiluje jako společensky prospěšný podnik. Mezi lidmi, firmami a dalšími organizacemi propagujeme kompostování a pěstování ve městě. Inspirujeme a motivujeme je k využívání kompostovacích technologií vhodných do města, k pěstování pro svoji spotřebu a pro radost. Pro zviditelnění těchto témat vytváříme prostor pro spolupráci s aktivními lidmi, firmami a veřejnou správou. Spolupracujeme s lidmi se zkušeností s duševním onemocněním a vytváříme pro ně pracovní příležitosti.

Zaujali jsme Tě?

Pošli CV a 5 motivačních vět, ve kterých nám prozradíš, proč bychom měli spolupracovat zrovna s tebou. To vše prosím odešli do 30. července 2021. Ozveme se nejpozději v první polovině srpna.

Chceš se odlišit? Pošli nám spolu s tvým životopisem a pěti větami i něco malého, co nám o tobě ale hodně prozradí. Je něco, co jsi vyrobil vlastníma rukama? Nebo fotografie tvé zahrádky? Nebo…? Těšíme se.

Společnost
KOKOZA, o.p.s.
Adresa
Bubenské nábřeží 306/13, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, vozíčkáři, ostatní.

KOKOZA, o.p.s., Danča