Požadujeme

- vzdělání VŠ (ukončené magisterské studium) se zaměřením na sociální práci nebo psychologii
- výcvik krizové intervence
- odolnost k psychické zátěži, vyzrálost, schopnost sebereflexe
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

- zkušenosti s prací s párem a s násilím ve vztazích výhodou
- psychoterapeutický výcvik výhodou

Nabízíme

- zajímavou a smysluplnou práci v profesionálním týmu
- profesní a osobnostní rozvoj
- supervizi a vzdělávání zaměstnanců
- prostor pro vlastní iniciativu a invenci

Náplň práce

- poskytování krizové pomoci
- přímá práce s klienty: krizová pomoc tváří v tvář, telefonická krizová intervence, chatové poradenství
- související administrativa
- spolupráce při aktualizaci standardů a metodik práce
- účast na týmových poradách a supervizích
- podílení se na dalším rozvoji služeb

Jedná se o práci v ambulantní sociální službě - plný nebo zkrácený úvazek. Nástup možný od 1. září 2021.

Společnost
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze
Adresa
Varšavská 738/37, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze, Mgr. Libuše Roytová
Bruselská 298/4, 12000 Praha – Vinohrady, Česká republika
777 734 170