Co vás čeká

Photomate s.r.o., výhradní distributor solárních měničů a bateriových úložišť pro Skandinávii, Pobaltí, střední a východní Evropu hledá nového kolegu/novou kolegyni pro podporu svých obchodních aktivit v České republice:

Asistent/ka vedení společnosti

V této pracovní pozici budete zajišťovat podporu vedení společnosti (majitelé + top management - 5 osob), koordinovat agendu vedení, pracovat ve firemním informačním systému (I6), podporovat interní komunikaci v rámci evropského regionu, zajišťovat správu smluv s externími subjekty a interních dokumentů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme důvěryhodného, pozitivního, příjemného a férového člověka, který ocení takový přístup i od členů našeho týmu. Samozřejmostí je výborná znalost MS office.

Budeme nadšeni, budete-li umět anglicky (alespoň na úrovni B2), mít řidičské oprávnění skupiny B a budete týmovým hráčem. Věk nehraje roli. Požadujeme praxi v obdobné pozici, minimálně 5 let.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost dalšího světového jazyka je přínosem. Zvláště pak uvítáme pracovní zkušenosti z prostředí mezinárodní obchodní společnosti a bydliště v Českých Budějovicích či jejich okolí (není ale podmínkou).

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme příjemné pracoviště blízko centra města, přátelský pracovní tým, notebook a mobilní telefon i k soukromému použití, občasný home office, příspěvek na stravování (120,- Kč/den) a možnost osobního rozvoje v perspektivním technickém oboru.

Společnost
PHOTOMATE s.r.o.
Adresa
Prokišova 356/7, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PHOTOMATE s.r.o., Michal Šusták
+420 602 137 657