Jsme Sika CZ s.r.o., stabilní švýcarská společnost s více jak 100letou historií v oboru stavební chemie.
Jsme společensky odpovědnou firmou, účastníme se mnoha dobrovolných projektů, jsme Dobrý Anděl.
Jsme společnost, která si váží svých zaměstnanců. Víme, že bez jejich píle, nasazení a tvořivosti bychom nebyli tak úspěšnou společností.

SPECIALISTA/TKA INTERNÍ KOMUNIKACE - zkrácený úvazek

Hledáme akčního komunikátora tělem i duší, který roztočí informační dění v naší společnosti.

Pozice je vhodná i pro maminky/tatínky na rodičovské dovolené.

Co budete dělat?

  • Vaším hlavním úkolem bude zvýšit informovanost zaměstnanců skupiny Sika. Nalézat vhodné příležitosti a způsoby, jak zaměstnance informovat a aktivně zapojovat do dění ve společnosti.
  • Budete vytvářet zajímavý a efektivní obsah interní komunikace pokrývající široké spektrum oblastí, rozvíjet komunikační kanály, vytvářet a implementovat kreativní koncepty interních kampaní.
  • Budete úzce spolupracovat s kolegy napříč odděleními, získávat podklady a připravovat texty různého charakteru a publikovat je v kanálech interní komunikace (Intranet, informační e-maily, newslettery, časopis, plakáty…)
  • Budete se podílet na organizaci, koordinaci a komunikaci interních eventů.
  • Budete zpracovávat analýzy, reporty a prezentace.

Pokud:

  • Máte chuť rozvíjet se a růst společně s námi?
  • Máte VŠ vzdělání v oblasti Multimediální komunikace nebo žurnalistiky (není to ale podmínkou)?
  • Jste profesionál v oblasti komunikace s praxí alespoň 3 roky na straně klienta nebo v komunikační agentuře?
  • Máte vynikající verbální i písemné komunikační schopnosti (psaní, stylistika, korektury)? Rád/a pracujete se slovem, textem i celým obsahem?
  • Ovládáte textové dokumenty, grafické výstupy a prezentace?
  • Domluvíte se v pohodě anglicky? V tom případě budete mít neomezené možnosti získávání inspirace a sdílení obsahu s kolegy/kolegyněmi na korporátní úrovni.
  • Rád/a se díváte na různá témata různými pohledy a hledáte ty nejlepší / nejvhodnější formy komunikace?
  • Jste týmový hráč, který umí pracovat samostatně a nebojí se zodpovědnosti, je důsledný a odolný vůči stresu?
  • Rychle se orientujete v nových technologiích a na sociálních sítích?
  • Máte zkušenosti s organizací akcí, přicházíte s nápady, které dokážete překlopit do realizace a máte aktivní přístup k práci?

Kontaktujte mě, jste to právě Vy, koho hledáme!

Váš strukturovaný profesní životopis zasílejte na adresu/prostřednictvím odpovědního tlačítka.

Nabízíme:

  • práce na zkrácený / poloviční úvazek;
  • stabilní zázemí prosperující švýcarské společnosti patřící ke špičce ve svém oboru;
  • moderní pracovní prostředí a kolektiv, který vám bude oporou;
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
  • motivující ohodnocení;
  • částečný Home office;
  • 25 dnů dovolené;
  • stravenky / stravenkový paušál;
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění;
  • odborné vzdělávání s možností zapojení do mezinárodních vzdělávacích programů.

Termín nástupu:

možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce:

kancelář v Brně, Bystrcká 36

Společnost
Sika CZ, s.r.o.
Adresa
Bystrcká 1132/36, Brno – Komín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Sika CZ, s.r.o., Tereza Bauerová
+420 739 094 007