Společnost byla založena v roce 1993, kdy začínala s 6 zaměstnanci na ploše 120 m². Za dobu své existence prodala více než 60 000 pásových pil a v současnosti zaměstnává více než 200 pracovníků ve dvou montážních závodech v ČR.

Na trhu máme úspěch, stále rosteme, a proto nepřestáváme hledat nové spolupracovníky. V našem brněnském sídle řídíme vývoj, testování a výrobu pásových pil a příslušenství. Připojte se k našemu týmu a podílejte se na budování značky BOMAR!

MARKETING ASSISTANT – grafik (vhodné i pro absolventy)

Co bude Vaším úkolem?

  • příprava a správa firemní dokumentace - katalogy, produktové listy, návody a jiné tiskoviny
  • pořizování, zpracování a úprava fotografií výrobků
  • tvorba podkladů pro další prezentaci společnosti (ořez fotek, předtisková příprava, formátování dokumentů)
  • participace na tvorbě obsahu pro sociální sítě
  • samostatné i týmové řešení úkolů s obchodním oddělením a oddělením technické dokumentace

Chceme Vás, protože máte:

  • ukončené SŠ nebo VŠ
  • uživatelská znalost nástrojů Adobe: Photoshop, InDesign, Acrobat – další výhodou
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • zkušenost v oblasti DTP výhodou
  • samostatnost, hands on přístup a aktivní rozvržení práce
  • komunikativní teamový hráč s nápady

Co můžeme nabídnout my?

  • možnost spolupodílet se na prezentaci firmy
  • work-life balance
  • zajímavou a smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na Multi-Sport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • půlroční prémie dle hospodářského výsledku firmy
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • firemní akce

Co vy na to, vidíte se na této pozici?

Pokud ano, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Máte i vlastní portfolio, ukázky prací nebo reference? Super, podělte se s námi a přiložte je rovnou k CV! Těšíme se na případné osobní setkání!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností LMC, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti BOMAR, spol. s r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Společnost
BOMAR, spol. s r.o.
Adresa
Těžební 1236/1, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Fotograf, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BOMAR, spol. s r.o., Dana Tilková