PROCHAZKA & PARTNERS je leader v oblasti poradenství v trhu komerčních nemovitostí. Jsme mladý a dynamický tým. Spolupracujeme s těmi největšími firmami jako jsou Samsung, Slevomat, Volkswagen, McDonald, FTV Prima nebo WeWork. Nabízíme profesionální zázemí a možnost růstu v rámci společnosti. Dáváme příležitost vyniknout ve firmě, která umí ocenit a ohodnotit úspěch každého jedince. Jsme hrdí na naše pracovní prostředí, které jsme vybudovali a které se vyznačuje nejvyšší úrovní na trhu komerčních nemovitosti.

Business Development Manager

Jsi ambiciózní nadšenec s obchodních duchem, který má rád výzvy? Jsi zkušený hráč, který se chce prosadit na poli fascinujícího světa nemovitostí a chceš začít rovnou u jedničky na trhu? Chceš přijít do styku s generálními a finančními řediteli těch nejúspěšnějších firem? Tak sjeď níže a zjisti, jestli se u nás najdeš!

Jaká bude tvoje náplň práce

  • Akvizice klientů, cold cally a budování stávajícího portfolia
  • Osobní jednání s klienty a kreativní tvorba businessové a workplace strategie (nastavení kancelářského konceptu)
  • Vyjednávání těch nejlepších nájemních podmínek s developery a pronajímateli (a ušetřit tak klientovi náklady)
  • Poskytování komplexního poradenství s přesahem i do oblasti technické, právní, daňové a vytváření řešení na míru dle potřeb klienta

Jak si tě představujeme?

  • Láká tě úspěch a jsi orientovaný/á na výsledek.
  • Jsi proaktivní, cílevědomý/á, rád/a překonáváš sám/a sebe a máš nadšení do práce.
  • Pokořil jsi cíl vystudovat VŠ a komunikovat v angličtině.
  • Jsi komunikativní, organizačně schopný/á, samostatný/á, ale máš i výborné prezentační a analytické schopnosti.
  • Výhodou bude, pokud máš zkušenost ze světa nemovitostí.

Co můžeš očekávat ty od nás?

  • Možnost seberealizace a uplatnění svého nadání
  • Získání velmi cenný zkušeností, pravidelné knowledge sharing
  • Atmosféra prostředí, která tě požene vpřed a pomůže ti růst
  • Fixní odměnu a velmi atraktivní bonusové schéma
  • Propracovaný adaptační plán a sehraný tým profíků, kteří táhnou za jeden provaz.
  • Luxusní zázemí naší kanceláře přímo v centru Prahy.
  • Každoroční noblesní galavečer naší prestižní soutěže Kanceláře roku
  • Jsme tým mladých lidí, kteří vždy najdou důvod k oslavě :)
  • Máme řadu benefitů - 5 týdnů volna, 3 sick days, ginový bar, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti (káva, čaj, čerstvé ovoce)

Pokud jsme tě zaujali, pošli své CV a stav se u nás na baru, kde u kávy nebo ginu probereme detaily.

Společnost
Prochazka & Partners s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 841/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Finanční analytik, Project Manager, Realitní makléř, Konzultant, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel