Developerská společnost působící v oblasti rezidenčních nemovitostí hledá vhodného uchazeče, který se stane součástí top managementu společnosti.

Ředitel developmentu.

Co vás čeká

  • vedení oddělení developmentu (cca 4 lidé)
  • stanovení úkolů a cílů v rámci jednotlivých fází projektu
  • kontrola výstupů a navrhování dalších postupů a jejih realizace
  • ve spolupráci s týmem výběr externích subdodavatelů (architekt, inženýrské organizace, dodavatelé stavebních prací, ostatní dodavatelé odborných služeb)
  • podílení na řízení a kontrole subdodavatelů a jejich plnění smluvních podmínek
  • podílení se na kontrolních dnech se subdodavateli
  • spolupráce s ostatními členy managementu společnosti
  • odpovědnost za rozpočet oddělení developmentu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání
  • praxe více než 8 let v developerské společnosti
  • zkušenosti v oblasti rezidenční výstavby
  • managerské schopnosti
  • ŘP. sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • odměny nad rámec měsíční mzdy
  • mobilní telefon a notebook
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti (kafetérie, čerstvé ovoce)
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • práce z domova
  • příspěvek na sport (MultiSport)
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění

Společnost
DA One Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 100 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura