Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- flexibilitu

Náplň práce:
- úklidové práce

Pracovní poměr:
- HPP

Nabízíme:
- jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
- vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
- možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
- bonus při získání nových kolegů do týmu
- pojištění pro případ způsobené škody hrazené zaměstnavatelem
- bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

Poskytované benefity:
- osobní Benzina karta se zvýhodněnou cenou PHM

Možnost nástupu: možný ihned

Místo výkonu práce: provozovna Pardubice, Dělnická 380, 533 01 Pardubice

Pro bližší informace kontaktujte:

Tomáš Urbanec
telefon: 734 414 343
pondělí – pátek: 8,00 – 14,00 hodin
Marius Pedersen a.s., Dělnická 380, 533 01 Černá za Bory

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Dělnická 380, Pardubice – Pardubičky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Uklízeč/uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.