Elektrotechnická společnost vybavená nejmodernějšími technologiemi a ve svém oboru uznávaná po celém světe, aktuálně obsazuje do svého týmu klíčovou technickou pozici : Vedoucí oddělení elektro konstrukce

Co vás čeká

  • Odpovědnost za technickou úroveň produktů jak po stránce HW tak i SW
  • Řízení a motivování týmu
  • Odpovědnost za správně fungování oddělení elektro konstrukce
  • Nastavování budgetu
  • Projektové řízení
  • Nastavování procesů v rámci oddělní

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe v oblasti elektro konstrukce
  • Znalost elektro konstrukčních programů a tvorbou řídících SW pro PLC
  • Zkušenost na vedoucí pozici
  • Schopnost sestavit a dodržovat budget
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Všeobecný přehled v daném oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Rodinná atmosféra
  • Nejmodernější technologie
  • Samostatnou práci s vlastními rozhodovacími kompetencemi
  • Vlastní organizace práce
  • Mzdu v rozpětí 60.000 - 80.000 Kč
  • Projektové prémie
  • Po 1. roce služební vůz
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Firemní akce
  • Další zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás pracovní pozice ? Neváhejte nám zaslat Váš životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Vrcholový management, Elektroinženýr, Technický ředitel/manažer, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia a.s., Karolína Pitoňáková
+420 770 161 496
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.