Pracovník ve výrobě občerstvení a lahůdek v Bistru

Máte kladný vztah ke gastronomii, rádi vaříte, pečete a vymýšlíte nové recepty? Pak je možná tato pracovní nabídka to pravé pro Vás!

Náplň práce:

  • Výroba jednoduchých teplých a studených produktů - salátů, jednohubek, chlebíčků, polévek, pomazánek, obložených baget apod. dle předem stanoveného technologického postupu
  • Vizuální kontrola vhodnosti potravin

Nabízíme:

  • HPP na zkrácený úvazek (4 - 5h/denně, střídání ranní a odpolední směny dle dohody)
  • velmi přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v centru Havlíčkova Brodu
  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost a týmového ducha
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • chuť učit se nové věci

K reakci na tuto pracovní nabídku prosím přiložte svůj životopis.

Pro další informace volejte na tel: 778 779 056 – Ing. Lucie Hažmuková

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Horní 195, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.