Ahoj!
Já jsem Pavel.
Za posledních 8 roků jsem prošel HR (staral jsem se o nábor obchodníků, účetních i programátorů), obchodem (od kosmetiky, přes investice až po fotovoltaické elektrárny) až po project management, kdy jsem se staral o projekty v IT nebo ve financích.
Teď jsem zakotvil u nás v Jobs Contact. 
 Hledáme specialisty do IT, průmyslu i obchodu a ať se zeptáte kohokoliv z firmy, naše práce nás baví.
Protože mám víc klientů a zakázek než času, potřebuji k sobě potřebuju jednoho parťáka nebo parťačku, prostě někoho, kdo se chce posunout dál a má chuť do práce.

Koho vlastně hledám?

  • Někoho, kdo má chuť do práce. Mě to, co dělám, vážně baví a chtěl bych se o své znalosti podělit s někým, kdo se chce posouvat dál.
  • Nejde o to, co máš za sebou! Samozřejmě zkušenosti z IT, HR nebo obchodu ocením, nejdůležitější pro mě je ale tvoje motivace. Můžeš být tedy student, absolvent nebo klidně zkušený člověk z praxe.
  • Celkem dost se hodí angličtina, alespoň základní povědomí o IT a hlavně odvaha, vrhnout se do něčeho nového naplno.

Co budeš dělat?

  • Zjednodušeně si celý den s někým povídáš (nebo píšeš) a vymýšlíš, jak „oslnit“ toho programátora, kterého chceš ulovit.
  • Věnujeme se náboru „ajťáků“ – pro nejrůznější firmy (od herních studií, přes nemocnice až po celkem dost cool start-upy) tedy hledáme adminy, programátory, testery a spoustu dalších pozic.
  • Většina mého běžného dne je o práci s inzercí, databázemi, linkedinem, facebookem a samozřejmě o telefonním i osobním kontaktu s celou řadou lidí. Kromě toho občas proběhne i nějaký ten teambulding nebo třeba krátká koordinační porada.

A co za to?

  • Příležitost – náš obor celkem raketově roste a určitě patří těm, které mají budoucnost. Teď máš navíc možnost se všechno naučit, klidně od úplného začátku.
  • Odpovídající odměnu – kromě pěkného fixu pro tebe máme odpovídající procenta navíc, multisport kartu nebo další benefity jako notebook, auto nebo třeba sick-days.
  • A konečně, máme docela fajn partu a budeme moc rádi, když na pivo (nebo limonádu) vyrazíš po práci s námi.

Takže napiš!
Těším se na tvoje CV.


Informace o pozici

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Křenová 533/69b, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Personalistika a HR, Prodej a obchod, IT konzultant, Náborář, Obchodní zástupce, Personalista, Specialista HR marketingu, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Pavel Fiala
720 051 997
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.