V Oborové zdravotní pojišťovně bereme naši práci jako poslání. Jde přece o zdraví. Pokud nám klient svěří své zdraví, svěří nám jednu z nejcennějších věcí, co má. Péče o něj je pro nás na prvním místě.

Je vám blízká tato filosofie? Přidejte se k nám.

Analytik - informatik

Náplň práce:

  • plánování a výpočty vztahující se k výdajové části zdravotní pojišťovny
  • zajišťování hromadného zpracování dat a následných statistických šetření
  • vytváření pravidelných periodických sestav, realizace ad hoc analýz a úkolů
  • navrhování nových postupů při statistické analýze dat
  • podílení se na rozvoji nového informačního systému

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - matematika, statistika, ekonomie, informatika nebo podobné obory
  • vynikající znalost MS Excel, zkušenost s tvorbou analýz
  • práce s databázemi, znalost programování - SQL dotazy
  • analytické a logické myšlení, schopnost chápat věci v kontextu, iniciativa, samostatnost, odpovědnost
  • znalost systému veřejného zdravotního pojištění a mechanismů úhrad poskytovatelům zdravotní péče velkou výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje, vzdělávání
  • pracovní smlouvu na rok - s výhledem prodloužení na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba, stravenky, flexi passy, příspěvek na penzijní pojištění
  • plný pracovní úvazek 37,5 hodin týdně
  • místo výkonu práce Praha 4 - Zelený pruh

Nástup práce:

  • nástup možný ihned

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
Adresa
Roškotova 1225/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Finanční analytik, Statistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Mgr. Martina Pleslová, Personalistka