Elmoz Czech, s.r.o.
Jsme dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 1994.
Zaujímáme významné postavení v oblasti projekce, výstavby i servisu energetických distribučních sítí a galvanického pokovování.

Děláte rádi nové a zajímavé věci? Hledáme zapálené a zodpovědné kolegy, které práce v našem oboru naplňuje. Buďte i Vy u vzniku zajímavých projektů, podílejte se na jejich úspěchu. Ve společnosti Elmoz Czech na Vás čeká příjemné a málo formální pracovní prostředí, milí a usměvaví kolegové a hodní šéfové. Do práce tady chodíme rádi. Přidejte se k nám.

Těšíme se na Vás....

Do našeho týmu přijímáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Vaším úkolem bude:

  • komplexní odpovědnost za řízení výrobních oddělení společností skupiny Elmoz Czech (elektromontáže, energetické služby, projekce, geodézie, kovovýroba, galvanovna)
  • plnění stanovených cílů a aktivní rozvoj výrobních oddělení
  • vedení a koordinace vedoucích pracovníků jednotlivých oddělení
  • metodické řízení, průběžná revize procesů a návrhy jejich úprav
  • zodpovědnost za plynulý chod realizace zakázek, dodržování termínů, kvality, nákladů a zisku
  • aktivní kontrola a zvyšování produktivity práce
  • přímý dohled nad strategickými zakázkami a klíčovými obchodními partnery
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • pravidelný reporting za jednotlivá výrobní oddělení
  • zodpovědnost za personální obsazení výrobních oddělení i ve vztahu ke konkrétním zakázkám
  • spolupráce na tvorbě ročního obchodního a finančního plánu
  • spolupráce na strategii rozvoje a uskutečňování vize skupiny Elmoz Czech
  • úzká spolupráce s majitelem společnosti a řediteli ostatních úseků

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ vzdělání - strojírenský nebo elektrotechnický obor
  • zkušenost s vedením týmu min. 5 let
  • orientaci v technické dokumentaci
  • aktivní přístup, pozitivní a rozvojové myšlení, týmovost
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost rozlišovat podstatné od nepodstatného
  • spolehlivost, pečlivost, důvěryhodnost, férovost
  • komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • velmi dobrá znalost a schopnost ovládat PC, MS Office a další běžné IT technologie
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Výhodou je:

  • vzdělání nebo praxe v oboru energetiky

Co Vám nabízíme:

  • služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • smysluplnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, ve které uplatníte a rozvinete své řídící schopnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • podporu vedení pro Vaše inovativní náměty
  • vysokou míra seberealizace
  • bohatý program zaměstnaneckých benefitů
  • 5. týden placeného volna
  • školení/rozvoj
  • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Termín nástupu možno domluvit dle dohody

Adresa
Černoleská 2326, Benešov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Služby, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Elmoz Czech, s.r.o., Jana Žížalová