Brand Promotion CZ, s.r.o.
Česká společnost s 23letou tradicí. Na evropském trhu patříme mezi přední výrobce reklamního textilu - především kšiltovek, zimních čepic, šál atd.

Obchodní oddělení - zákaznický servis

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • znalost anglického jazyka na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, vstřícnost
  • reprezentativní vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, emailová korespondence)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti s 23letou tradicí na mezinárodním trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavá, různorodá práce
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v Brně, Horní Heršpice
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky z celé Evropy
  • tvorba cenové nabídky, evidence zakázek, fakturace prodaného zboží a veškerá související administrativa, komplexní péče o klienta a jeho zakázku
  • aktivní komunikace s kolegy z ostatních oddělení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém i anglickém jazyce.

Adresa
Železná 690/7a, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.