Oblastní charita Kutná Hora, Středisko Racek

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo

VEDOUCÍ STŘEDISKA OBLASTNÍ CHARITY

Náplň práce:

- zodpovědnost za řízení střediska (za poskytování sociálních služeb: občanská poradna, terénní programy, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi v souladu s příslušnými zákony a za jejich kvalitu),

- odborné vedení týmu pracovníků v přímé péči (vedení porad týmu, metodické vedení),

- aktivní spolupráce s vedením organizace při strategickém plánování rozvoje střediska, vyhledávání finančních zdrojů apod.,

- příprava projektů, jejich realizace, psaní průběžných a závěrečných zpráv,

- aktivní spolupráce s ekonomem organizace - zodpovědnost za ekonomické řízení střediska,

- vedení dokumentace, aktualizace pracovních postupů a vnitřních směrnic střediska,

- vedení statistik, statistické vykazování a další administrativní činnosti

- prezentace služeb na veřejnosti, spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

- přímá práce s uživateli poskytovaných služeb ve středisku i v terénu.

Požadujeme:

- nejlépe kvalifikaci sociálního pracovníka dle platného zákona o sociálních službách (tzn. VOŠ nebo VŠ vzdělání v požadovaných oborech), nebo alespoň kvalifikaci pracovníka v sociálních službách (SŠ sociálního směru, případně rekvalifikační kurz pracovník v soc. službách)

- pracovní zkušenosti ve vedoucí pozici minimálně 2 roky podmínkou, stejně tak i zkušenosti s prací v sociálních službách,

- zkušenost s přípravou a vedením projektů výhodou,

- znalost zákona č. 108/2006 Sb., dobrá orientace v problematice sociálních služeb a metodice jejich poskytování podmínkou,

- osobnostní předpoklady pro práci vedoucího, manažerské dovednosti,

- trestní bezúhonnost,

- schopnost samostatné a zodpovědné práce,

- schopnost a ochota pracovat s osobami ze sociálně vyloučených skupin obyvatelstva,

- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita,

- výborné komunikační a organizační schopnosti,

- loajalita, kreativní přístup k práci,

- ztotožnění se s posláním organizace,

- uživatelská znalost práce na PC (MS Office),

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

- zajímavou a smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci

- pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení

- práci na plný úvazek

- zaškolení a průběžnou podporu

- prostor pro seberealizaci

- přátelský tým

- další profesní vzdělávání

- týmové i individuální supervize

- 5 týdnů dovolené

- nástupní mzdu odpovídající zkušenostem a praxi ( 27 000 - 30 000 Kč), po zaučení navýšení mzdy

Pracoviště: Centrum sociálních služeb - Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora, dále práce v terénu v Kutné Hoře a v jejím okolí (vzdálenostně cca do 30 km od KH)

Předpokládaný nástup: ihned, nebo dle dohody

Pokud máte zájem ucházet se o danou pracovní pozici, zašlete nám co nejdříve strukturovaný životopis a motivační dopis na téma: ,,S jakými problémy podle Vás nejčastěji přicházejí lidé do našeho střediska?“

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozvání k ústním pohovorům. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Více informací o pozici naleznete na webu organizace:

Společnost
Oblastní charita Kutná Hora
Adresa
Trebišovská 611, Kutná Hora – Hlouška
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace