Strojírenská společnost, zabývající se výrobou speciálních strojů na výrobu umělých hmot, gumy a tapet, stavbou nástrojů, modelů a forem, hledá vhodné kandidáty pro pozici:

LEAN SPECIALISTA

Pracovní náplň:

* vyhledávání slabých míst ve výrobě (zakázková výroba) a souvisejících oblastech a navrhování zlepšení
* sledování a optimalizace produktivity a efektivity výroby zlepšování procesů ve výrobě
* pravidelné vyhodnocování výsledků nastavených procesů
* navrhování reorganizace pracovišť a změn layoutů
* sledování nových trendů a zavádění nových technologií pomocí metodiky štíhlé výroby

Požadujeme:

* SŠ nebo VŠ ve strojírenském oboru
* praxe v zakázkové strojírenské výrobě

* znalost metodik štíhlé výroby (Lean, Six Sigma, Kaizen, 5S, Kaizen, VSM, SMED, …)
* znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
bohatý program benefitů
možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Společnost
R + S Automotive CZ s.r.o.
Adresa
Holoubkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel