Co vás čeká

  • Kontrola materiálů dodaných ze skladu
  • V případě potřeby omytí dodaných produktů pomocí myčky (odmaštění)
  • Nastavení nebo přenastavení svářečky /svařovacího automatu, nebo robotizovaného pracoviště na základě pracovních instrukcí, nákresu a směrnic (WPS) a pomocí dílčích programů
  • Kontrola prvního produktu ze zadání a případné seřízení stroje
  • Doprava dokončené zakázky na předepsané místo, kde dochází k dalšímu zpracování v rámci procesu
  • V případě potřeby přebroušení svárů a jejich okolí dle pracovní instrukce pro broušení
  • Registrace procesních údajů (deklarace zakázky, kontrolní listy, směnový report a pod.)
  • Provedení autonomní údržby na strojích, hlášení závad, případné hlášení návrhů na zlepšení
  • Práce na směny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU technického směru nebo praxe ve svařování
  • Praxe ve svařování metodou 135, (zkušenosti s obsluhou a programováním robotu výhodou)
  • Oprávnění ke svařování EN ISO 9606 - 1 pro metodu 135, ZK 135
  • Oprávnění ke svařování ZK (EN) 141, 311 - výhodou
  • Základní znalost materiálů a jejich vlastností
  • Základní čtení technických výkresů

Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • Čisté pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Poukazy na rehabilitaci
  • Sleva na firemní produkty
  • Mimořádné odměny při významných příležitostech a jiné
  • Získáte 5 týdnů dovolené
  • Budete pracovat v příjemném mezinárodním pracovním prostředí
  • Umožníme Vám další rozvoj

Společnost
ITT Holdings Czech Republic s.r.o.
Adresa
Na Rovince 913, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Svářeč
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ITT Holdings Czech Republic s.r.o., Martina Gulas
+420 597 404 330