Vydáváme jedinečný týdeník o dění a trendech v marketingu, médiích a komunikaci Marketing & Media v tištěné podobě i na digitálních platformách, pořádáme špičkové tradiční konference, semináře a workshopy Forum Media. Zkrátka propojujeme profesionály celé branže - zadavatele, agentury, kreativce i mediální svět.

Marketing & Media Brand Manager

Dream job pro toho, kdo chce být v centru dění marketingového a komunikačního světa, kdo chce spolupracovat s reklamními esy, vrcholovým managementem zadavatelů, špičkovými kreativci, stratégy PR nebo respektovanými novináři, kdo chce čerpat aktuální informace k dění v Čechách a inspirovat sebe a ostatní zahraničními trendy.

Hledáme pouze nadšence, který žije marketingem a komunikací. Jeho misí bude rozvíjet tradiční a respektované značky Marketing & Media a Forum Media všemi dostupnými prostředky a navazovat a rozvíjet spolupráci týdeníku a konferencí napříč branží doma i ve světě tak, aby MAM a FM potvrdily svoji pozici lídra oboru.

Součástí malého týmu s velkými záměry se můžete stát i vy, pokud
- milujete markerting
- komunikaci máte v sobě
- jste digital crush
- orientujete se v branži
- užíváte si vztahy s lidmi


Informace o pozici

Společnost
Forum Media, s.r.o.
Adresa
Františka Křížka 362/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Project Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Forum Media, s.r.o., Adéla Petrášková
+420 777 202 376