Pro naše výjimečné call centrum v Ústí nad Labem obsazujeme pozice Operátor call centra!

Co vás čeká

Práce ve společnosti, která je orientována nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby. Budete telefonicky komunikovat s klienty a domlouvat schůzky pro naše obchodní zástupce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Čeština je Váš rodný jazyk, nebojíte se komunikovat. Ovládáte základy PC.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pokud již máte zkušenosti s obchodem, call centrem, máte obchodního ducha - budeme rádi.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků.

Stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos.

Jistotu, že své peníze dostanete vždy a včas.

Máme dostatek projektů - budeme tedy spolupracovat dlouhodobě.

Smlouvu na HPP - plný i zkrácený úvazek.

5 týdnů dovolené.

Občerstvení na pracovišti zdarma, relaxační místnost.

Kvalitní a efektivní zaškolení.

Po zaučení možnost práce z domova.

Možnost profesního růstu.

Práce je vhodná pro OZP.

Těšíme se na Váš životopis v českém jazyce!

Společnost
A.G.J. - holding s.r.o.
Adresa
Pařížská 227/20, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

A.G.J. - holding, s.r.o., Mgr. Daniela Rožánková
+420 735 727 207