Technická správa komunikací hl. m. Prahy provádí soustavnou údržbu komunikací a jejich příslušenství, jako je například dopravní značení, světelná signalizace, chodníky, mosty, tunely, zeleň, nábřežních zdí a mnoho dalších objektů. Zabezpečujeme opravy a rekonstrukce městských komunikací, organizujeme stavební činnost v dopravě.
Více se dozvíte na www.tsk-praha.cz.

ŘEDITEL ÚSEKU PRÁVNÍHO A VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Co vás čeká

  • odpovědnost za právní služby včetně právních služeb externích
  • odpovědnost za zadávání veřejných zakázek a centrální nákup v rámci TSK
  • odpovědnost za veškeré právní úkony související s majetkoprávním vypořádáním mezi hl. m. Praha jako vlastníkem či budoucím vlastníkem komunikací a vlastníky pozemků, nacházejících se pod těmito komunikacemi, u komunikačních staveb, které jsou ve správě TSK nebo jsou či mají být realizovány TSK pro hl. m. Prahu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání, absolvent magisterského programu právnické fakulty
  • praxe na obdobné pozici 5 let
  • praktické zkušenosti s aplikací ZZVZ
  • výhodou zkušenosti s FIDIC, velkými stavebními zakázkami a rámcovými smlouvami na služby
  • organizační a řídící schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování, odolnost vůči stresu
  • trestně právní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout

  • 5. týden dovolené
  • penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • 3 sick days
  • stravenky Edenred
  • benefitní program Edenred
  • kartu Multisport

Společnost
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
Adresa
Řásnovka 770/8, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Právník, Vedoucí odboru/oddělení, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel