Společnost SEVEn Energy s.r.o. je firma zaměřená na úspory energií, ochranu životního prostředí a podporu ekonomického rozvoje cestou účinnějšího využívání energie.

Pracovník/pracovnice pro finanční a provozní záležitosti

Pro pražskou kancelář konzultační společnosti SEVEn hledáme kolegu/kolegyni, který/která bude mít na starosti finanční a provozní záležitosti společnosti.

Pracovní náplň:

· sledování a vyhodnocování finančního hospodaření společnosti,

· zajištění chodu externího zpracování účetnictví, spolupráce s účetní firmou,

· vedení evidence přijatých faktur, provádění plateb; vedení evidence vydaných faktur vč. vystavování faktur,

· vedení agendy smluv a objednávek,

· sledování projektů v interním informačním systému a optimalizace jejich financování,

· spolupráce s projektovým týmem, administrativní podpora konzultantů,

· tvorba a prezentace nabídek nových projektů,

· zajišťování personální agendy zaměstnanců,

· podílení se na zajišťování chodu kanceláře.

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,

· uživatelská znalost MS OFFICE,

· aktivní znalost AJ,

· velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost,

· profesionální vystupování, komunikativnost,

· podpora týmové práce.

Nabízíme:

· zajímavou, pestrou a samostatnou práci,

· práci v perspektivním oboru ochrany životního prostředí a energetiky,

· dobré finanční ohodnocení,

· firemní výhody a benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na vzdělávání a jazykové kurzy, služební telefon, stravenkový paušál),

- zázemí odborné organizace s dlouholetou historií,

- dle dohody možnost práce i na zkrácený úvazek.

Při výběru spolupracovníků jsou rozhodující prokázané schopnosti, znalosti, zkušenosti a perspektiva přínosu spolupráce pro společnost.

Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Společnost
SEVEn Energy s.r.o.
Adresa
Americká 579/17, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Ekonom, Odborný asistent, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel