CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Automation Specialist - full remote

Orientujete se v strukturách webových stránek a domluvíte se anglicky? Rádi byste získali zajímavou pracovní zkušenost v mezinárodní IT společnosti třeba ještě během studia vysoké školy?

Nyní hledáme juniorní Automation Data Specialisty, pro práci na projektu s rozsahem minimálně 20 hodin týdně.

Pokud Vás tato nabídka zajímá blíže, pošlete své CV a my se Vám ozveme s dalšími podrobnostmi.

Náplň práce:

  • Kontrola automatizace webových stránek probíhající na různých domenách
  • Pravidelné meetingy ohledně postupu práce, jinak práce zcela remote
  • Tvorba dokumentace
  • Občasná komunikace v anglickém jazyce

Co k práci budete potřebovat:

  • Základní orientace ve strukturách webových stránek
  • Základní znalost webových technologií
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Zájem o informační systémy

Co nabízíme na oplátku:

  • Zcela flexibilní pracovní dobou
  • Úvazek na DPP minimálně 20 hodin/týdně
  • Spolupráci minimálně 10 měsíců s možností dalšího prodloužení
  • Možnost zajímavé praxe v IT společnosti pro další rozvoj kariery

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 10 000 – 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

CPL Jobs s.r.o., Janina Vantuchová
+420 606 682 231