Společnost ONEplanet,ONEbusiness s.r.o., hledá pro svého významného klienta novou posilu do teamu Direct Retail na tuto pozici.

Co vás čeká:

· Zodpovědnost za podporu prodeje a kompletní zákaznický servis v souladu s interními postupy

· Vedení prodejny v souladu s principy IQOS retailové strategie

· Vedení a motivace týmu podřízených

· Delegování úkolů a organizace týmu

· Zodpovědnost za výsledky práce týmu pobočky, prodeje a obraty

· Dosahování stanovených cílů

· Exekuce pravidelného auditu výkonu podřízených a jeho následné vyhodnocení

· Dodržování a dohled firemních standardů a pravidel firemních směrnic

· Zodpovědnost za uzávěrky a inventarizaci zboží

· Zodpovědnost za personální úkony jako je nábor a tréning zaměstnanců, plánování docházky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

· Čeština / slovenština – rodilý mluvčí

· Zkušenost z oboru služeb, pohostinství nebo zákaznického servisu

· Zkušenost s vedením lidí

· Rozvinuté komunikační schopnosti

· Reprezentativní vystupování

· Vzdělání: min. SŠ s maturitou

Co vám můžeme nabídnout:

· Pracovní smlouvu na HPP

· Nadstandardní finanční ohodnocení

· Motivační bonusy dle výkonu

· Zázemí stabilní společnosti

· Férové jednání

· Možnost profesního růstu

Společnost
ONEplanet,ONEbusiness s.r.o.
Adresa
Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Vedoucí/manažer prodejny, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ONEplanet, ONEbusiness, s.r.o., Petra Micková
+420 722 905 277