Vylepšujeme software do nové generace aut pro jednoho z největších výrobců. Do našeho týmu manuálních testerů hledáme nového člena pro testování středových obrazovek, který si už prošel alespoň malou zkušeností na obdobné pozici. 😊

Pokud máte zájem o automotive a umíte se orientovat v testerském slovníku, u nás Vás čeká světlá budoucnost! 😊

Náplň práce:

  • Testování středových obrazovek v automobilech
  • Formulování problémů
  • Zapisování a report v angličtině

Nabízíme:

  • Výborné platové ohodnocení 30.000 – 70.000 Kč
  • HPP
  • Stravenky ve formě paušálu
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Home-office
  • Občerstvení na pracovišti
  • Testování nových vozů přímo za jízdy
  • Možnost kariérního růstu na leaderské pozice
  • Nové kanceláře v Praze

Očekáváme od Vás:

  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz B
  • Technické zaměření a orientace v testerském slovníku
  • Aktivní znalost angličtiny

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Výroba a průmysl, IT analytik, SW architekt, Elektrotechnik, Tester, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Katarína Weiszerová
+420 792 249 379