NÁPLŇ PRÁCE:

  • vývoj technologických procesů výroby čistých chemických sloučenin pro potravinářský a farmaceutický průmysl zahrnující: zpracování literární rešerše, bilance, technologické schémata a postupy, laboratorní a čtvrt provozní ověření výrob, návrh výrobní linky
  • zavádění navržených postupů do výroby, spolupráce při realizaci nových projektů
  • optimalizace stávajících technologických procesů

NABÍZÍME:

  • nabízíme odbornou práci v příjemném prostředí nově vybudovaného střediska výzkumu a vývoje
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, tříměsíční zkušební doba
  • mzdové ohodnocení: mzda od 42.000 – 52.500,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
  • pravidelný růst mzdy
  • firemní benefity: motivační odměny, roční a mimořádné prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, hrazené pojištění odpovědnosti, týden dovolené navíc, podporu v dalším vzdělávání, účast na veletrzích a jiné.
  • možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost odborného růstu

POŽADAVKY:

  • vzdělání chemického nebo chemickotechnologického směru
  • praxe na pozici výzkumníka nebo technologa
  • znalost kreslení technologických schémat, počítání hmotnostní či enthalpické bilance, hledání chemických a fyzikálních dat k procesům
  • ŘP sk. B
  • znalost anglického jazyka, MS Excel

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bruntál

Společnost
Macco Organiques, s.r.o.
Adresa
Zahradní 1938/46c, Bruntál
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 42 000 – 52 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Chemik, Chemický inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel