Jsme jedničkou mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působíme již více než 25 let a je nás již téměř 400. Za svou nejsilnější stránku považujeme náš sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma. Díky širokému portfoliu technických řešení je práce v ALEF různorodá a poskytuje možnost využít, ale i nabrat bohaté praktické zkušenosti.

IT Application analytik/konzultant

Popis pozice:

  • Administrace a rozvoj firemních aplikací pro celou Alef Group
  • Primární zaměření na aplikace/portály komunikující k zákazníkům a dodavatelům – platforma pro prodej a správu XaaS, B2B/eshop, zákaznický portál
  • Součást týmu business applications – možnost rozvoje do oblastí ERP, BI, service desk, SQL reporting a dalších firemních aplikací
  • Rozvoj aplikací - analýza změnových požadavků a požadavků na nové aplikace, zajištění realizace přes externí/interní vývojáře, testování, koordinace při nasazení do ostrého provozu, integrace s dalšími interními nebo externími aplikacemi
  • Projektové řízení menších/dílčích implementací
  • Konzultační činnost a podpora pro interní i externí uživatele systému
  • Správa a administrace systémů/aplikací
  • Tvorba dokumentace
  • Školení uživatelů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým nebo IT zaměřením
  • Zkušenosti s rozvojem a integrací obdobných aplikací
  • Obecná znalost a zkušenosti s firemními procesy v obchodní/distribuční oblasti
  • Analytické a logické myšlení, samostatnost
  • Schopnost porozumět potřebám koncových uživatelů
  • Dobrá znalost EN jazyka slovem i písmem (častá komunikace se zahraničními pobočkami i dodavateli)
  • Zkušenosti s řízením menších projektů
  • Zkušenosti s implementací/integrací XaaS platformy velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days
  • Služební telefon a pracovní notebook, což bereme jako samozřejmost :)
  • Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
  • Služební vůz nebo roční kupon na MHD
  • Výuku anglického jazyka
  • Možnost multisport karty
  • Práci v srdci Karlína v designových kancelářích, které byly oceněny titulem "kancelář roku 2018"
  • Výkonové odměny

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel