Armáda spásy v České republice, z. s.

vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Národní fundraiser/fundraiserka

pro firemní a významné dárce

Náplň práce:

  • přímé oslovování firemních partnerů (finanční dary, nefinanční spolupráce s partnery - služby pro bono, zvýhodněné služby dodavatelů)
  • major donors – vyhledávání nových významných individuálních dárců, vytipování a následná komunikace se současnými významnými individuálními dárci
  • dary z dědictví – vytipování a následná komunikace se současnými významnými individuálními dárci a propagace tématu darů z dědictví
  • úzká spolupráce s kolegy z PR a fundraisingu, oblastními fundraisery a příslušnými vedoucími pracovníky

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ s maturitou
  • český jazyk na výborné úrovni v psaném i mluveném projevu
  • dobrou znalost práce na PC
  • komunikativnost, schopnost navazovat a rozvíjet vztahy a přínosná partnerství
  • proaktivní a kreativní přístup, tah na branku a výsledky, strategický pohled, efektivní time management, schopnost pracovat se změnami a pod občasným tlakem
  • samostatnost i schopnost spolupráce v týmu
  • zájem o rozvoj Armády spásy v ČR a témata naší práce
  • trestní bezúhonnost
  • ochota vzdělávat se
  • respektování křesťanských zásad Armády spásy

Vítáme:

  • praxi v oblasti firemního fundraisingu
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní křesťanské organizaci
  • plný pracovní úvazek 37,5 hod. týdně
  • přímý vliv na rozvoj organizace a uplatnění vlastních nápadů
  • adekvátní finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a vzdělání (nástupní mzda 36 800,-)
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění aj.
  • termín nástupu: září/říjen 2021
  • místo výkonu práce: Praha

Postup pro zájemce:

zájemci zasílejte do 30. 7. strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu kontaktní osoby,
vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

bližší informace u Jakuba Rouna na tel. 734 852 238

Další informace:

zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány.

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
Petržílkova 2565/23, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 36 800 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ARMÁDA SPÁSY, Lenka Fialová