GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

DevOps specialista

Pro našeho významného klienta – energetickou společnost – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

- participace a práce na interních projektech

- podpora běhu aplikací v prostředí Kubernetes

- nasazování aplikací do prostředí Kubernetes

- nastavení, údržba a monitoring prostředí Kubernetes a dalších přidružených nástrojů (Gitlab, Docker Registry, ELK Stack)

- spolupráce s Ops, Dev, DevSecOps, dohled nad dodržováním metodiky práce a podílení se na její tvorbě

Kvalifikační požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání, příp. student VŠ

- alespoň základní orientaci v problematice DevOps

- dobrou znalost Docker, Docker Compose, Docker Registry

- znalost Gitlab, Gitlab CI/CD

- znalost bash skriptování

- schopnost týmově spolupracovat

- logické myšlení

- znalost českého jazyka minimálně na komunikační úrovni

- znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky

Výhodou je:

- znalost Kubernetes

- znalost konfigurace různých běžně užívaných služeb (Nginx, Apache, Redis, RabbitMQ apod.)

- přesah znalostí do programování v různých programovacích jazycích

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení

- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí

- pružnou pracovní dobu

- firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden

- výjimečný program zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 24 000 Kč (k využití na sport, kulturu, rekreaci, zdravotní péči, vzdělávací kurzy, úhradu spotřeby elektřiny a plynu, apod.)

- odměny z hospodaření společnosti

- možnost osobního a profesního rozvoje

- možnost spolupráce se seniorními specialisty

- práci se špičkovými technologiemi

- podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.