= patříme mezi významné výrobce, distributory a pronajímatele pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek,
= jsme více než 25 let na trhu a jsme česká firma,
= nabízíme přes 10 tis. produktů,
= obsluhujeme více než 6 tis. zákazníků,
= na tom všem spolupracuje přes 500 zaměstnanců.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáte zajímavou práci ve velkoobchodní sféře a máte ambice prosadit se v prodeji? Jestliže se nebojíte zodpovědné práce a jednání se zákazníky, pak může být volné místo právě vaše. Praxe není podmínkou, chuť do práce a obchodování ano.

Pracovní náplň

• aktivní vyhledávání zákazníků zejména pro naše produkty z netkané textilie
• zpracování cenových nabídek, účast ve výběrových řízeních, uzavírání smluv
• budování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky
• trvalé zvyšování kvalifikace formou produktových školení.

Požadujeme

• výborné prezentační a vyjednávací dovednosti, silnou osobnost, spolehlivost
• připravenost pro aktivní práci v terénu
• min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B
• výhodou praxe na pozici obchodníka a orientace v průmyslových oborech.

Nabízíme

• zázemí silné a stabilní společnosti, k dispozici back office (referentka), zaučení obchodním zástupcem seniorem
• firemní automobil, telefon, notebook
• výplatu skládající se z fixní a provizní části (bez omezení horní hranicí)
• zajímavé finanční ohodnocení vč. benefitního programu.

Nástup dle dohody, nejlépe od 1.11.2021. Pokud máte o pozici zájem, kontaktujte personální oddělení zasláním životopisu.

Společnost
KROK CZ, v.o.s.
Adresa
Tovární 2247, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.