Asistentka klientservisu

Společnost EFIN, spol. s r.o. je zakladatelem a provozovatelem věrnostního programu Sphere, který je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Společnost působí na trhu věrnostních programů od roku 1994.

Co Vás čeká?

  • Správa obchodních smluv v IS
  • Aktualizace partnerů, tvorba plánů, manuálů a harmonogramu
  • Nábor brigádníků, jejich zaškolení, vedení, kontrola a odměňování
  • Zpracování aktualizačních protokolů a následné statistiky
  • Řešení požadavků klientů včetně reklamací emailem i telefonicky
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

  • Hledáme důslednou a organizačně schopnou kolegyni
  • Pokročilá znalost práce v MS Office - Excel, Word, Powerpoint
  • Nadprůměrné komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, vlastní iniciativa a logické myšlení
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Pro-klientský přístup k řešení problémů

Co Vám nabízíme?

  • Jistotu a zázemí silné a stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce Praha v příjemném pracovním prostředí rodinného domu s přátelským kolektivem, který pracuje jako tým
  • Práce na HPP, nástup ihned
  • Firemní benefity: Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, bonusy, občerstvení na pracovišti
  • Možnost profesního růstu

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím prostřednictvím odpovědního formuláře Váš strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií a motivačním dopisem.

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník help desku, Pracovník back office, Pracovník front office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN, spol. s r.o., Michaela Chalupová