EFIN, spol. s r.o., provozovatel věrnostních programů. Na trhu jsme od roku 1994. www.sphere.cz.

Co vás čeká?

  • Správa webu/ newsletterů / sociálních sítí / print – od kreativních návrhů až po samotnou realizaci
  • vytváření marketingové strategie - činnosti, PR strategie, online + print komunikace, sledování aktuálních trendů, řízení ČR - SR
  • B2B, B2C komunikace
  • příprava a řízení marketingových akcí a projektů

Požadujeme:

  • zkušeností z oblasti marketingu, prokazatelná znalost principů a technik marketingu
  • samostatnost, organizační schopnosti, orientace na výsledek
  • prezentační a komunikační dovednosti, vyjednávací řídící schopnosti
  • pozitivní přístup a pokročilou práci s IT
  • zkušenost s věrnostními programy výhodou
  • perfektní znalost českého jazyka
  • zkušenost s výběrem správných nákupních modelů, účelu kampaně, použitelných formátů reklam, možnosti cílení, umístění reklam a optimalizace
  • grafické cítění

Co vám za to nabídneme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • základní odměna + bonusy
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce s fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na www.sphere.cz

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN, spol. s r.o., Michaela Chalupová