Pro jakou společnost budete pracovat?

Jsme mladá, rozvíjející se firma zajišťující fyzickou i technickou ostrahu a ochranu objektu na území města Brna.

Pracovník ostrahy

Hledáme nového kolegu/kolegyni se smyslem pro zodpovědnost, který/á se bude starat o bezpečnost našich objektů na území Brna.

Co bude vaší náplní práce?

  • ostraha průmyslových, kancelářských a technických objektů, a to jak vnějších, tak i vnitřních prostorů,
  • koordinace a reportování nestandardních událostí – neoprávněné vstupy do objektů.

Určitě se přihlaste, pokud:

  • by vás výše popsaná náplň práce bavila,
  • máte zkušenost z oblasti ozbrojených složek,
  • máte čistý trestní rejstřík,
  • jste časově flexibilní a nevadí vám práce ve směnném provozu,
  • vlastníte ŘP sk. B a jste aktivní řidič.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • vlastnit zbrojní průkaz (výhodou),
  • být spolehlivý/á, svědomitý/á, samostatný/á a pečlivý,
  • zvládat krizové situace a dokázat se rychle rozhodovat.

Co nabízíme?

  • příjemný a profesionální kolektiv,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • kartu ActivePass+, 5 týdnů dovolené.

Nástup: dle domluvy

Lokalita: Brno

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií.

Těšíme se na vás! :)

Společnost
Thalos Guard s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Thalos Guard s.r.o., Martina Kolková