FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Marketing/Brand manager

Díváte se po nové pracovní výzvě a dosud se vám to nepodařilo? Společnost FOKUS optik a.s. momentálně hledá do svého týmu v Praze novou tvář na pozici Marketing/Brand manager. Pokud vás baví být blízko byznysu, chcete řídit privátní i vendorské značky a především máte chuť zlepšovat se, tvořit, měnit a vymýšlet nové strategie, pak nám dejte o sobě vědět a podílejte se s nami na růstu společnosti.

Co bude Vaším úkolem?

  • Realizujete marketingové kampaně ve vazbě na strategické cíle společnosti, zákaznickou bázi a rozpočet (komunikační i mediální mix)
  • Odpovídáte za značky v portfoliu – privátní i vendorské
  • Řídíte off-line, on-line i SoMe marketingové aktivity od jejich tvorby až po finální vyhodnocení
  • Navrhujete a zajišťujete aktivity pro generování návštěvnosti prodejen a e-shopu (omnichannel)
  • Spolupracujete na řízení zákaznické báze a jejím rozvoji, na akvizici nových zákazníků, lead managementu
  • Spolupracujete s externími dodavateli jako kreativní, mediální, produkční a PR agentury
  • Spolupracujete napříč společností s produktovým a obchodním týmem, zákaznickým oddělením
  • Vyjednáváte aktivity a rozpočty s externími vendory

Co od Vás očekáváme?

  • Máte alespoň 5 let zkušeností na podobné pozici z agentury nebo klienta
  • Umíte realizovat 360` marketingové aktivity – od TV, Rádia, OOH, PR, POSM, eventů až po emailing, PPC, SEO a SoMe
  • Máte kreativní a inovativní myšlení, nedělá vám problémy projektové fungování
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti pro vás nejsou problém
  • Anglický jazyk máte na komunikativní úrovni
  • Cítíte se jako ryba ve vodě ve vyhledávání nových trendů a příležitostí (zákazníci, trh, technologie apod.)
  • Umíte řídit nejen kapacitní, ale i finanční zdroje
  • Osobnost s pozitivním přístupem k práci i životu, která s námi potáhne za jeden provaz

Co nabízíme?

  • Práci pro jedničku na CZ a SK trhu
  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu
  • Tým kolegů, pro které je důležitá profesionalita, svoboda v práci a vzájemná spolupráce
  • Profesionální a osobní rozvoj
  • Moderní pracovní prostředí s terasou
  • Možnost nástupu dohodou

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned. Je to jednoduché a rychlé, pošlete nám CV nebo odkaz na váš LinkedIn profil, obratem se s vámi spojíme a brzy jste na palubě.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každého životopisu. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší kariérní stránce nebo na LinkedIn, Facebook a možná Vás osloví jiná pozice.

Adresa
Boudníkova 2514/7, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.