Hledáte práci, kterou bude moci dělat primárně z domova?

Máte zkušenosti z oblasti pojišťovnictví a/nebo prodeje po telefonu?

Do týmu klientského servisu v moderní start-up společnosti v oblasti pojišťovnictví hledáme nové kolegy a kolegyně.

Nabízíme smlouvu na HPP s dvousložkovou mzdou - s fixním platem a odměnami za Vaše výsledky. Po úvodním několikatýdenním zaškolení v Ostravě je možnost práce z domova.

Co vás čeká?
Vaší činností bude komunikace s klienty, kteří poptávají naše služby přes on-line srovnávač. Pomůžete jim se zorientovat v možnostech a doporučíte jim lepší řešení. Komunikace probíhá pouze telefonicky a online.

- kontakt s klienty, kteří projevili zájem o naše služby přes online aplikaci nebo web
- telefonická konzultace dotazů klientů a identifikace jejich potřeb
- prezentace výhodnější alternativy, uzavírání nových pojistných smluv
- administrativa spojená s péči o klientské portfolio

Požadujeme
- komunikativní osobnost, prodejní schopnosti
- zkušenost ze zákaznické péče, klientského servisu, call centra, pojišťovnictví, bankovnictví nebo prodeje po telefonu jsou podmínkou
- středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou
- čistý trestní rejstřík je podmínkou
- podmínkou je, že proti Vám není vedena insolvence
- aktuálně platný certifikát ČNB na pojištění vozidel a/nebo životní pojištění je velkou výhodou (včetně získání jednorázového finančního bonusu a zkráceného školení)

Nabízíme
- smlouva na HPP na dobu neurčitou
- po několikatýdenním zaškolení v Ostravě možnost práce z domova
- fixní plat + osobní ohodnocení v provizním systému
- stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
- prohloubení praxe v komunikaci s klienty
- stálý přísun nových klientů
- kompletní zaškolení
- podílení se na budování start-up firmy, která rychle roste

V případě zájmu nám zašlete životopis a domluvíme se na pohovoru!

Společnost
Talentinno s.r.o.
Adresa
Pohraniční 504/27, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Práce převážně z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Zákaznický servis, Finanční poradce, Pojišťovací poradce, Pracovník call centra, Osobní bankéř, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Talentinno s.r.o., Tereza Kropáčková
+420 771 207 171
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.