V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Jsme tu už 30 let. Hlavní obor činnosti je prodej a servis přístrojů a spotřebního materiálu především pro oftalmologii na základě výhradního zastoupení více jak 25 předních zahraničních výrobců.

OFFICE AND MARKETING ASSISTANT

Motivační dopis pro budoucího kolegu/kolegyni

Dobrý den,

už to je 30 let od založení značky CMI a podařilo se nám toho už hodně. V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče v oftalmologii a ORL na českém a slovenském trhu. Byli jsme při první operaci katarakty metodou fakoemulzifikace (pomocí které se dnes provádí asi 160.000 očních operaci ročně), díky níž vidí pacienti svět jasnější a v plných barvách. Byli jsme i při první implantaci kochleárního implantátu, díky kterému mohou nejen novorozenci ale i dospělý lidé s vrozenou vadou opět objevovat nové zvuky světu kolem nich. Stali jsme se lídrem na českém a slovenském trhu v prodeji systémů OCT (optická koherentní tomografie). V roku 2019 jsme se stali jedním z nejsilnějších oftalmologických distributorů v Europě. Rádi se setkáváme s novými šikovnými lidmi, osobnostmi, se kterými dokážeme splnit všechny požadavky našich klientů a kolegů v plné míře.

Hledáme kolegyni / kolegu do našeho týmu na podporu marketingových aktivit a starostlivost o naši kancelář v Brně, který se nebojí práce, má chuť pracovat v maximálním nasazení a jde si za svým cílem. Člověka, který dokáže vyhledávat a poznávat nové příležitosti, dokáže je přetvořit do reality a vytvořit tak atraktivní a funkční nástroje pro obchodní tým. Má rád výzvy, nové nápady, dokáže vytvořit kreativní materiály na firemní akce a nebojí se je prezentovat vedení společnosti.

Hledáme člověka, který dokáže dělat vlastní rozhodnutí, umí si samostatně pomoci v krizových situacích a pracovat pod časovým tlakem. Office a marketing asistenta, který nepochybuje o tom, že náš tým je nástrojem úspěchu naší společnosti, že jejich požadavky a potřeby jsou jeho prioritou. Nebojí se žádné práce, ať už jde o základní práci s firemními webovými stránkami nebo o online marketing našeho firemního e-shopu. Dokáže připravit firemní mailingy, inzeráty do programu na kongresy, komunikovat s externím grafikem, a ve spolupráci s produktovým manažerem, připravit ty nejlepší materiály pro podporu obchodního týmu. Dokáže se postarat o plynulý chod a reprezentativní vzhled kanceláře. Orientaci ve skladovým zásobách. Chce nám být kolegou na 100 % úrovni, pracovat s námi a prožívat s námi náš každodenní pracovní zápal, a když bude třeba, tak i podat pomocnou ruku kolegům ze servisního týmu. Hledáme člověka, který má rád svou práci a ráno vstává s pocitem, kdy se těší do práce, dokáže sledovat svou agendu a hlavně nezapomene na nic, co není dokončeno na 100 %.

Pokud máš pocit, že tento motivační dopis byl určen právě Tobě, pošli nám svůj životopis s fotografií i motivačním dopisem tentokrát určeným pro nás a rádi se setkáme v našich kancelářích a řeknu Vám více o naší firmě.

Ing. Branislav Kriška

Výkonný ředitel CMI pro Slovensko a Českou republiku


Informace o pozici

Společnost
CMI s.r.o.
Adresa
Lazaretní 4298/11a, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Asistentka, Marketingová komunikace, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.