Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. je dynamická nezisková organizace poskytující péči a podporu lidem v obtížných životních situacích. Své služby nabízí dětem i dospělým, popřípadě celým rodinám.

Psychoterapeut

Vypisujeme výběrové řízení na pozici Psychoterapeut
v centru Modré dveře Praha

Hledáme terapeuta muže do terapeutického páru pro rodinnou a párovou psychoterapii.

Náplň práce

  • Rodinná a párová psychoterapie, v případě zkušeností individuální psychoterapie a poradenství
  • Administrativní práce spojená s projektovými požadavky a s výkonem práce psychoterapeuta

Požadujeme:

  • Bakalářské nebo vyšší vzdělání, VŠ humanitního směru
  • Psychoterapeutický výcvik (minimálně na úrovni, která v daném směru umožňuje samostatnou psychoterapeutickou práci)
  • Dobré terapeutické dovednosti v závislosti na směru psychoterapeutického výcviku
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu
  • Komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Možnost získat zkušenosti pro začínajícího terapeuta
  • Pravidelné intervize a supervize, profesní rozvoj v rámci oboru
  • Různorodá a zajímavá práce s naší cílovou skupinou
  • Služební telefon
  • Každoroční teambuilding
  • Odměna dohodou

Vybrané uchazeče budeme postupně oslovovat a případně zvát k pohovorům.

Předpokládané datum nástupu: ihned nebo dle domluvy

Svá CV a motivační dopisy zasílejte do 30. 06. 2021.

Výkon práce v Terapeutickém centru Modré dveře z.ú., centrum Modré dveře Praha, K Horkám 23/16, Hostivař.

Terapeutické centrum Modré dveře si vyhrazuje možnost výběrové řízení zrušit.

Společnost
Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.
Adresa
K Horkám 16/23, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú., Jarmila Rohrwasser