Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. je dynamická nezisková organizace poskytující péči a podporu lidem v obtížných životních situacích. Své služby nabízí dětem i dospělým, popřípadě celým rodinám.

Psychoterapeut/Krizový intervent

Vypisujeme výběrové řízení na pozici Psychoterapeut, krizový intervent
v centru Modré dveře Praha

Náplň práce

  • Individuální psychoterapie a poradenství, v případě zkušeností rodinná psychoterapie, skupinová psychoterapie
  • Krizová intervence
  • Administrativní práce spojená s projektovými požadavky a s výkonem práce psychoterapeuta a krizového interventa

Požadujeme:

  • Bakalářské nebo vyšší vzdělání, VŠ humanitního směru
  • Psychoterapeutický výcvik (minimálně na úrovni, která v daném směru umožňuje samostatnou psychoterapeutickou práci)
  • Kurz krizové intervence
  • Dobré terapeutické dovednosti v závislosti na směru psychoterapeutického výcviku
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu
  • Komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce
  • Trestní bezúhonnost
  • Schopnost a ochotu řídit služební vůz

Nabízíme:

  • Pestrou pracovní náplň, prostor pro vlastní kreativitu
  • 6 týdnů dovolené, 3 dny čerpání sick day
  • Pravidelné intervize a supervize, profesní rozvoj v rámci oboru
  • Úpravu pracovní doby dle osobních potřeb v souladu s potřebami organizace
  • Podporu začínajícím psychoterapeutům či krizovým interventům
  • Různorodý a vstřícný pracovní kolektiv
  • Služební telefon
  • Každoroční teambuilding
  • měsíční mzda 28.500 Kč na celý úvazek

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis do 30.06.21. Velmi uvítáme, pokud v motivačním dopise zmíníte Vaše aktuální dokončené vzdělání (obor, škola), jakého směru je Váš psychoterapeutický výcvik, kde jste absolvoval/a výcvik krizové intervence a zda jste ochoten/ochotna řídit služební vůz ve službě terénní krizové pomoci.

Místo výkonu práce Terapeutické centrum Modré dveře z.ú., centrum Modré dveře Praha, K Horkám 16/23, Hostivař.

Předpokládané datum nástupu: ihned nebo dle domluvy.

Terapeutické centrum Modré dveře z.ú. si vyhrazuje možnost výběrové řízení zrušit.

Společnost
Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.
Adresa
K Horkám 16/23, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú., Jarmila Rohrwasser
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.