Farkasova International helps and advises organisations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. The company focuses on both local and international Executive Search and Talent Management assignments within Europe.

KEY ACCOUNT MANAGER

Zajímá Vás profesní příležitost v rámci mezinárodní, originální farmaceutické společnosti?

V současné době hledáme pro našeho klienta, mezinárodní originální farmaceutickou společnost, zkušeného člověka na pozici Key Account Manager.

Ideální kandidát by měl mít minimálně 5 let zkušeností na pozici Key account manažera popřípadě product specialisty, zkušenosti s vyjednáváním s vedením nemocnic.

Key Account Manager bude utužovat vztahy s klíčovými partnery. Bude vést strategická jednání se zástupci nemocnic a specializovaných center, podílet se na přípravě cenových nabídek a dělat strategická rozhodnutí.

V případě, že máte zájem se nezávazně o dané příležitosti poradit, neváhejte kontaktovat Nikolu Trúchlou.

„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování kariérních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“


Informace o pozici

Společnost
Farkasova International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Regionalní obchodní manažer, Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Farkasova International s.r.o., Nikola Truchlá