TOS HOSTIVAŘ s.r.o. - tradiční český výrobce univerzálních hrotových brusek

Samostatný pracovník marketingu

Samostatný pracovník MARKETINGU

Tradiční česká výrobní společnost TOS Hostivař s.r.o. se sídlem v Praze 10 hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici Samostatný pracovník MARKETINGU.

Náplň práce:

Spolupráce na organizaci účasti na světových veletrzích, pomoc při prezentaci společnosti a osobní účast na veletrzích.

Zajišťování správy webových stránek, Instagram, Facebook, objednávání reklamních předmětů a ostatní reklamy.

Zajišťování katalogů a ostatních prezentačních materiálů.

Výše uvedená pracovní náplň zahrnuje také marketingové práce pro ostatní společnosti ve skupině

Požadavky:

SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro studenty VŠ.

Zkušenosti s marketingem ve strojírenských společnostech výhodou.

Práce na plný úvazek s možností klouzavého začátku a konce pracovní doby.

Energická, dynamická a pozitivní osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi, příjemné, profesionální, nekonfliktní a reprezentativní vystupování, pečlivost, spolehlivost, smysl pro efektivitu, pořádek, systém a detail

Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce

Alespoň základní znalost AJ nebo NJ, znalost RJ vítána

Uživatelská znalost MS Office – Word, Excel, Outlook, Powerpoint

Nabízíme:

Zajímavou a velmi pestrou práci s možností profesního rozvoje v oblasti marketingu

Zázemí renomované společnosti s hlubokou českou tradicí a velmi dobrým postavením na trhu

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Možnost nástupu ihned nebo dohodou na pracovní poměr na dobu určitou na 12 měsíců s možností následného pracovního poměru na dobu neurčitou.

Odpovídající motivační mzdové ohodnocení:

Měsíční fixní mzda 30 000 Kč + měsíční odměna až do výše 10 000 Kč

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Sick days

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, strukturovaný profesní životopis včetně fotografie a motivační dopis s možným termínem nástupu.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Kontaktní adresa: TOS Hostivař s.r.o., Radiová 1431/2a, 102 00 Praha- Hostivař

Společnost
TOS Hostivař s.r.o.
Adresa
Radiová 1431/2a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TOS Hostivař s.r.o., Barbora Bechyňová
296 330 312