Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o., jakožto nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Operátor/ka kontroly kvality - nástup rovnou do kmenu!

Náplň práce:

  • kontrola, značení a měření modulů a dílů
  • kontrola a měření dílů za použití checkeru
  • měření momentů specifikovaných spojů
  • práce s programy SQP, SAP, MES - zapisování a zpracování informací
  • používání nástrojů kvality
  • kontrola výroby a zásobování montážních linek
  • reporting chyb (denně, týdně)
  • dodržování 5S na pracovišti

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • schopnost komunikovat v českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu)
  • ukončené středoškolské vzdělání (maturita nebo výúční list)
  • zkušenost s kvalitou nebo znalost výrobního prostředí výhodou
  • základní znalost Microsoft Office
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • samostatnost, odpovědný přístup

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké výhody (dotované obědy, 13. plat, aktivity bonus každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího)
  • nástupní mzda 24.930 Kč + 1.204 Kč průměrný příplatek za noční směny + 1.300 Kč nástupní bonus = průměrná mzda celkem 27.434 Kč ve zkušební době, navýšení po zkušební době
  • předpokládaný nástup ihned

POHOVORY NYNÍ PROBÍHAJÍ OSOBNĚ!

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš aktuální životopis.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 171/2, Nošovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 24 900 – 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.