Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

IT SPECIALIST WITH ENGLISH

Pro svého klienta, německou obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí, hledám zkušeného IT Specialistu se znalostí angličtiny.

Pracovní náplň:

  • Kompletní správa HW, SW, instalace PC a notebooků, mobilních telefonů s OS Android
  • Podpora uživatelů, administrace PC a notebooků, OS Windows 10, Microsoft 0ffice 365 a firemních servisních programů
  • Zajišťování servisu PC, tiskáren, mobilních telefonů
  • Poskytování podpory uživatelům na pobočkách
  • Pomoc při výběru, nákupech a následné samostatné vedení evidence IT techniky
  • Monitorování stavu a doplňování zásob tonerů/náplní do tiskáren
  • Komunikace s centrální podporou při řešení problémů s firemními programy a uživatelskými oprávněními a nastaveními

Požadujeme:

  • Proaktivní řešení problémů, samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • SŠ vzdělání – technického směru
  • Znalost uživatelského HW (PC a jeho komponenty, telefony, periferie..)
  • Znalost OS MS Windows 10, MS Windows Server 2016 a 2019, znalost MS Office 365, MS Teams, MS Sharepoint
  • Sériové a USB komunikace
  • Základní znalost Active Directory, Azure a cloudové služby
  • Základní znalosti sítí (pojmy, konfigurace, zapojení, wifi…)
  • Základní znalosti v oblasti HW serverů (Dell výhodou)
  • Základní znalost správy uživatelských oprávnění na platformě MS Windows
  • Ochotu učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Výborné finanční podmínky
  • Zázemí úspěšné německé společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Pravidelné zvyšování mzdy
  • Notebook, telefon i k soukromému užívání, služební vozidlo
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů placené dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Možnost zapojení se do nadnárodních projektů
  • Pracovní doba (po – pá) od 8:00 – 16:30 hodin
  • Dlouhodobá spolupráce, HPP
  • Nástup možný IHNED (červenec 2021)
  • Lokalita působnosti: centrála společnosti v Praze

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení, mi prosím neváhejte poslat Váš životopis a motivační dopis pro tuto pozici.

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.