Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn práce s čokoládou pro každého - až 24.000 Kč/měs #mxKHs

Pracovní náplň:

Hledáte fajn práci a jste manuálně zruční? V tom případě se nám ozvěte. Nabízíme jednoduchou práci v čokoládovně na pozici operátor/ka výroby. Nezáleží na pohlaví, vzdělání, ani praxi, důležitá je především chuť pracovat. Pracuje se ve 3-směnném (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6), či nepřetržitém provozu (6–18, 18–6). Nabízíme nadstandardní příplatky a týden dovolené navíc, protože víme, jak je odpočinek důležitý! Nástup možný ihned!!!

Náplň práce:
- balení a třídění čokoládových figurek
- ukládání výrobků do krabiček a kolekcí
- plnění čokoládových výrobků
- obsluha výrobní linky

Nabízíme:

- mzdu až 24.000 Kč (ve složení základní mzda 18.400 Kč + nadstandardní příplatky)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- práci v čistém prostředí
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- pravidelnou výplatu mzdy

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- platný potravinářský průkaz
- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
- flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Potravinářství, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.