V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám!

Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 200 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový sklad v Praze v Horních Počernicích a stovky aut, které denně rozvezou spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

Administrátor příjmu

Krátký popis pozice

Hledáme prima parťáka do našeho brněnského skladu Rohlik.cz. Budoucí kolega bude pravou rukou našich vedoucích v týmu příjmu a úzce bude spolupracovat se svou šéfovou Vlaďkou. Nebude se bát zvednout telefon, zavolat našim dodavatelům a vyřídit s nimi potřebné záležitosti, proto pokud jsi komunikativní a máš rád denní kontakt s lidmi, jde o páci pro Tebe.
Rušné prostředí a občas fyzicky náročná práce je pro nás výzvou. Bude i pro Tebe?

Detailní popis pozice

• Komunikace a zase komunikace. Neustále budeš ve styku s lidmi, komunikovat s dodavateli a vedoucími.
• Čeká Tě příjem zboží.
• Budeš zadávat dodací listy do systému - porce administrativy.
• Připravovat zboží k zaklizení a pro expedici.
• Pracovat v režimu krátký/dlouhý týden.
• Budeš se pohybovat na skladě v centru dění.
• Pokud budeš šikovný a budeš se chtít posouvat dál, tak Ti rádi svěříme i mnoho dalšího.

Požadujeme
• Komunikativnost - zákazník je střed našeho vesmíru.
• Základní znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel).
• Spolehlivost a zodpovědnost.
• Chuť ke spolupráci - potáhneš s námi za jeden rohlík a budeš důležitou součástí našeho týmu.
• Zkušenosti z podobného oboru či obdobné pozice jsou velkou výhodou, ale ani nováčkům se nebráníme (vše vás rádi naučíme).

Nabízíme
• Neomezenou možnost dovolené.
• Nebudou Tě svazovat zkostnatělé korporátní procesy.
• Používáme nové a moderní technologie.
• Multisport kartu.
• Systém vzájemného poděkování a ocenění navázaný na kafeterii benefitů.
• Zvýhodněné obědy, ovoce a kávu zdarma.
• Otevřenou komunikaci napříč celou firmou - všichni si v Rohlíku tykáme.
• V neposlední řadě prima kolektiv mladých lidí, kteří Tě rádi přivítají mezi sebou. :-)

Společnost
rohlik.cz
Adresa
Trnkova 3118/119c, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Potravinářství, Prodej a obchod, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.