Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade příspěvková organizace zřízená Ministerstvem průmyslu a obchodu

vypisuje výběrové řízení na juniorní pozici:

MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK

Český byznys vás potřebuje. Posilte marketingový tým CzechTrade a pomozte budovat dobré jméno českého obchodu doma i v zahraničí. S vaším nadšením a naším vedením z vás bude expert na export. Pozice je jako stvořená pro absolventy marketingových i jiných příbuzných oborů. Využijte jedinečnou šanci.

Náplň práce:

  • Samostatná agenda reklamních předmětů (vyhledání dodavatelů, koordinace návrhů, interní evidence)
  • Realizace akcí – týmová i samostatná (akce pro klienty, zaměstnance, zahraniční firmy)
  • Zpracování marketingových materiálů pro centrálu a síť 50 zahraničních zastoupení
  • Týmová realizace komunikační kampaně pro ČR
  • Zpracování oborových brožur prezentujících samostatné průmyslové obory ČR
  • Zpracování interního časopisu
  • Administrativní správa samostatných projektů v CRM systému a v marketingovém úložišti dat

Požadujeme:

  • Vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání ideálně se zaměřením na marketing
  • Zkušenosti v oblasti marketingu i na juniorské pozici výhodou
  • MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni – Power Point, Word a Excel
  • Angličtina – mírně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz typu B – aktivní řidič
  • Zájem učit se novým věcem
  • Schopnost samostatně vést menší projekty
  • Schopnost dodržovat termíny
  • Kreativita – cit pro grafiku, inovativní nápady
  • Smysl pro detail
  • Pozitivní a energický přístup
  • Komunikační dovednosti
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Místo výkonu práce Praha
  • Práci v rozvíjející se vládní agentuře
  • Inspirativní a zajímavé prostředí
  • Různorodou spolupráci s kolegy v 50 zemích světa
  • Osobní rozvoj a benefity
  • Pět týdnů dovolené
  • Čtyři dny indispozičního volna ročně
  • Odměňování v souladu s pravidly stanovenými pro příspěvkové organizace, Stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1 NV č. 564/2006 Sb. (10. platová třída)

V případě zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem.

Společnost
Česká agentura na podporu obchodu
Adresa
Dittrichova 1968/21, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Státní a veřejná správa, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel