Techmania Science Center hledá kolegy do svého pracovního týmu!

Pokladní ž/m

Náplň práce:

- práce s hotovostí na pokladně

- orientace na zákazníka a odolnost ve stresových situacích

- praxe na výhodou

- spolupráce s týmem v kantýně, občasná výpomoc v kuchyni

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci

- trestní bezúhonnost

- spolehlivost a chuť pracovat

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr, možno i zkrácený úvazek

- nástup možný ihned / dle dohody

- pracovní doba PO-PÁ (ranní 5:30 - 14:00, odpolední 10:30-19)

- zaměstnanecké benefity

- předpokládané mzdové ohodnocení od 20 000,- hrubého

Společnost
Techmania Science Center o.p.s.
Adresa
U Planetária 2969/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Prodej a obchod, Pokladní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.