Recepční

Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace, která se zabývá organizací hromadné dopravy a rozvojem integrace ve Středočeském kraji, hledá do svého kolektivu novou kolegyni/kolegu na pracovní pozici Recepční.

Co Vás čeká?

· zajištění chodu recepce společnosti

· evidence příchozí a odchozí pošty a její přidělení na jednotlivá oddělení

· odpovědnost za zpracování odchozí pošty

· péče o návštěvy a zajištění občerstvení

· správa zasedací místnosti a kuchyňky

· samostatné plnění operativních úkolů a projektů

Co očekáváme od Vás?

· min. Středoškolské vzdělání s maturitou

· základní znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)

· výborná znalost českého pravopisu

· anglický jazyk na úrovni středně pokročilý

· výborné komunikativní a reprezentativní vystupování

· samostatnost, spolehlivost, důslednost

Co Vám nabízíme?

· možnost zkráceného úvazku

· přátelské pracovní prostředí

· pružná pracovní doba s pevným základem 9 až 15 hodin

· 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days

· stravenky a další firemní benefity

Datum nástupu: co nejdříve, červenec 2021

Pracovní nabídka je vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Těšíme se na Vás!

Společně napříč celým krajem.

Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace
Adresa
Sokolovská 100/94, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace, Dagmar Gavendová
722 959 284