Dům tří přání, z.ú., přední nezisková organizace v oblasti péče o ohrožené děti rozšiřuje tým a hledá nového pracovníka pro řízení a rozvoj kvality odborných služeb

Koho hledáme?

Kolegyni/kolegu pohybující v oblasti poskytování sociálních služeb a/nebo/ případně v oblasti sociálně právní ochrany dětí.

Uvítáme kolegyni/kolegu s praxí v některé z uvedených oblastí, případně se znalostí z oblasti poradenství, rodinné terapie, mediace, práce s tématem rozvodového konfliktu apod.

Kolegyni/kolegu se schopností koncepčně přemýšlet, formulovat myšlenky, zaměřovat se na detail, ale nepřehlížet celek.

Někoho s přiměřenou znalostí legislativy týkající se sociálních služeb (SAS, Krizová pomoc, Sociální rehabilitace), sociálně právní ochrany dětí a se znalostí Standardů kvality sociálních služeb

Kolegyni/kolegu s alespoň započatým psychoterapeutickým výcvikem (výhodou je možnost kombinovat práci s vlastní terapeutickou/supervizní praxí)

Co vás čeká?

Vedení týmu vedoucích center, jejich metodická a intervizní podpora

Zodpovědnost za metodické/koncepční vedení a rozvoj služeb

Zodpovědnost za přípravu a koordinaci vybraných projektů vztahujících se problematice práce s dětmi v krizi

Podpora při aktualizaci a tvorbě metodických materiálů organizace

Možnost uplatnit tvořivost a lektorské dovednosti při přípravě a realizaci vzdělávacích akcí pro odborné týmy (interní vzdělávání, zaškolování nových pracovníků, externí vzdělávání)

Zastupování organizace na odborných fórech, seminářích, konferencích

Co vám můžeme nabídnout?

Možnost být součástí příjemného profesionálního týmu, který se dynamicky rozvíjí a ocení všechny, kteří chtějí na rozvoji spolupracovat

Pracoviště nedaleko metra Anděl

Pružnou pracovní dobu, flexibilní začátek a konec pracovní doby, občasnou možnost pracovat z domova

Různorodou tvořivou práci s možností uplatnit nápady, zkušenosti a inovativní myšlení

Další zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělávání – osobní vzdělávací konto)

Pracovní smlouvu na 1 rok; poté na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

Částečný úvazek: ideálně 0,6 (podle dohody může být i více, případně ho lze navýšit později)

Nástup: podle dohody, ideálně 1.9. 2021

Vhodné pro rodiče na MD.

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Vltavská 3101/24, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog, Vysokoškolský učitel, Kouč, Terapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Dům tří přání, Miroslava Flemrová
602 662 099
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.