Jsme dynamická česká společnost, jejíž specialisté mají mnoho let zkušeností s vývojem i správou rozsáhlého portfolia firemních aplikací. Soustředíme se zejména na obory využívající nejmodernější technologie s vysokým důrazem na datovou bezpečnost a na práci s citlivými daty.

U nás nejsou slova moderní technologie jen prázdné pojmy. U nás opravdu využíváme umělou inteligenci při BigData analýzách. U nás skutečně aplikujeme virtuální realitu na praktických projektech. U nás reálně implementujeme Google home platformu pro přední developerskou společnost …

Stejně tak jsme ale doma i v prostředí renomovaných bankovních domů a finančních institucí, kde jsou kladeny obrovské nároky na preciznost práce a bezpečnost dat.

Project manager - evosoft s.r.o.

Očekáváme:

  • Schopnost reprezentovat společnost při jednání s klientem
  • Obecný rozhled v IT technologiích
  • Znalost práce se standardními nástroji projektového řízení: Redmine/Jira, MS Project...
  • Schopnost logicky a efektivně řešit problémy
  • Flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • Efektivní komunikaci s členy týmu
  • Pokročilá znalost MS office (Excel, Outlook, Word)

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty v rámci projektového řízení
  • Řízení a plánování vývojových kapacit
  • Příprava, návrh a definice obsahu projektu
  • Organizace a řízení projektů (interní a externí)
  • Spolupráce s technologickým týmem
  • Koordinování projektu s obchodním oddělením
  • Projektový reporting interní/pro zákazníka
  • Spolupráce na rozvoji projektového řízení ve společnosti

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • Práci pro zajímavé klienty
  • Neformální a slušné jednání, fajn kolektiv, příjemnou atmosféru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Profesní růst a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Projektové benefity
  • Notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené (3 sick days)

Společnost
evosoft s.r.o.
Adresa
Hloubětínská 1/38, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

734 765 100